Internetová encyklopedie dějin Brna

Oliver Pospíšil

    Ing. Oliver Pospíšil


    • * 1970


    • náměstek primátora města Brna pro oblast hospodářskou (2006–2010, znovu od 11. 11. 2010)


    • vzdělání

      Vysoké učení technické v Brně - Fakulta stavební


    • zaměstnání

      1993–2002 stavebněexpertní a znalecká kancelář

    • politická orientace

      ČSSD (od roku 1995)


    • poznámky

      člen Zastupitelstva Brno-Řečkovice a Mokrá Hora (1998 a 2002–2006 místostarosta),
      člen Zastupitelstva města Brna (od roku 2002)


    • prameny, literatura


    • události

      14. 4. 2011
      Otevření "Jurkovičovy jizby" na Vesně v Brně
      náměstek primátora města Brna
      10. 10. 2010
      Otevření domu s pečovatelskou službou
      náměstek primátora města Brna
      13. 5. 2010
      Odhalení pamětní desky a zasazení „Stromu života“
      účastník slavnosti


    • autor

      Menš


Aktualizováno: 08. 10. 2015